Вікторія Нікольська: "Друзі ! Нещодавно потрапив на відео, де Отецъ Петро..."

Вікторія Нікольська в facebook:

Друзі ! Об этом сообщает bukovina.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нещодавно потрапив на відео, де Отецъ Петро розповідає, що до 2020 року ЗСУ досягнуть стандартів НАТО.

Мені стало трохи смішно і водночас хочеться поплакати. Про які стандарти НАТО можна говорити Зараз рядового солдата за людину не вважають, хоча в НАТО, солдат це ВСЕ, а умови перебування в казармах, а екіпірування Взагалі про які стандарти НАТО можна говорити, якщо бійців на передових позиціях судять за те, що вони відповіли вогнем на вогонь. Про які стандарт ... и можна говорити, якщо корупція в силових відомствах досягла такого рівня, коли з кожної закупівлі відкочують 30 відсотків. До речі Андрій Євгенович Білецький, раніше подавав у ГПУ купу заяв за фактом корупції у ЗСУ та НГУ .

Єдина частина, яка зараз максимально наближена до стандартів НАТО, це ОЗСП Азов. Сам нещодавно приїхав з однієї з баз і досі в екстазі від побаченого. Умови життя бійців, екіпіровка, харчування, я думаю багато військові про таке лише мріють.

Азов почав вправаджувати стандарти НАТО відразу після Широкинської наступальної операції, яка була ще в лютому 2015 року!!! Командування Азова не очікувало наказу або дозволу зверху! Взяли і зробили, без підтримки з боку держави ті навіть більше заважають. Всі реформи робляться за рахунок волонтерів і самих бійців Азова. Ще в 2015 році була проведена школа офіцерів за Натівськими стандартами, де викладачі з таких країн Канада, США, Грузія і Україна передавали свій бойовий досвід майбутнім офіцерам Азова. Вже більше року всі штаби, бати і особовий склад працює, навчаються і живуть за стандартами НАТО! На кожній базі є сучасні навчальні класи та озброєння, їдальні триразове харчування, спортзали, бібліотеки, інтерактивні тіри, масажист, викладачі іноземних мов, навіть басейн і більярд У 2016 році Азовці власними силами відкрили Військову школу ім. полковника Євгена Коновальця, яка навчає рекрутів і сержантів Азова вже за стандартами НАТО. Хочу нагадати, що більша частина Азовців до війни не мали військового досвіду. Але ідейна мотивація дозволила побудувати такий професійний підрозділ. Як говориться, Азов вже не той! Той хто хоче, шукає можливості, а той хто не хоче, завжди шукає причини! Кому цікаво звертайтеся! Розповім, як потрапити в АЗОВ.

Мій телефон 0508238268

Друзі !

Нещодавно потрапив на відео, де Отецъ Петро розповідає, що до 2020 року ЗСУ досягнуть стандартів НАТО.

Мені стало трохи смішно і водночас хочеться п ... оплакати. Про які стандарти НАТО можна говорити Зараз рядового солдата за людину не вважають, хоча в НАТО, солдат це ВСЕ, а умови перебування в казармах, а екіпірування Взагалі про які стандарти НАТО можна говорити, якщо бійців на передових позиціях судять за те, що вони відповіли вогнем на вогонь. Про які стандарти можна говорити, якщо корупція в силових відомствах досягла такого рівня, коли з кожної закупівлі відкочують 30 відсотків. До речі Андрій Євгенович Білецький, раніше подавав у ГПУ купу заяв за фактом корупції у ЗСУ та НГУ .

Єдина частина, яка зараз максимально наближена до стандартів НАТО, це ОЗСП Азов. Сам нещодавно приїхав з однієї з баз і досі в екстазі від побаченого. Умови життя бійців, екіпіровка, харчування, я думаю багато військові про таке лише мріють.

Азов почав вправаджувати стандарти НАТО відразу після Широкинської наступальної операції, яка була ще в лютому 2015 року!!! Командування Азова не очікувало наказу або дозволу зверху! Взяли і зробили, без підтримки з боку держави ті навіть більше заважають. Всі реформи робляться за рахунок волонтерів і самих бійців Азова. Ще в 2015 році була проведена школа офіцерів за Натівськими стандартами, де викладачі з таких країн Канада, США, Грузія і Україна передавали свій бойовий досвід майбутнім офіцерам Азова. Вже більше року всі штаби, бати і особовий склад працює, навчаються і живуть за стандартами НАТО! На кожній базі є сучасні навчальні класи та озброєння, їдальні триразове харчування, спортзали, бібліотеки, інтерактивні тіри, масажист, викладачі іноземних мов, навіть басейн і більярд У 2016 році Азовці власними силами відкрили Військову школу ім. полковника Євгена Коновальця, яка навчає рекрутів і сержантів Азова вже за стандартами НАТО. Хочу нагадати, що більша частина Азовців до війни не мали військового досвіду. Але ідейна мотивація дозволила побудувати такий професійний підрозділ.

Той хто хоче, шукає можливості, а той хто не хоче, завжди шукає причини!

Кому цікаво звертайтеся! Розповім, як потрапити в АЗОВ. Мій телефон 0508238268

Сучасна Українська АрміяВікторія Нікольська
Вікторія Нікольська
Вікторія Нікольська
Вікторія Нікольська
Вікторія Нікольська


ТОП новости

Вход

Меню пользователя